x-kom AGO pokonało Into the Breach w Elisa Invitational Spring 2022. Dla Polaków jest to niesamowicie istotne zwycięstwo, bowiem wciąż utrzymuje ich przy życiu w rozgrywkach.

Dla x-kom AGO ostatnie tygodnie nie są łatwe. Po odejściu F1KA zespół jest w niemałej rozsypce, co pokazują jego wyniki. Jastrzębie przed kilkoma dniami rozegrały dwa rozczarowujące spotkania z Enterprise oraz MASONIC w Elisa Invitational Spring 2022. Oba pojedynki zakończyły się rzecz jasna porażką Polaków 0 do 2. Oznaczało to, że kolejne starcie ekipy Furlana w tymże właśnie turnieju będzie dla niej pojedynkiem o życie.

W meczu o wszystko AGO stawić musiało czoło Into the Breach. Choć drużyna smooyi jest formacją niżej notowaną w światowym rankingu HLTV, to była w tym pojedynku z całą pewnością postrzegana w roli faworyta. Mimo to formacji przewodzonej przez Furlana udało się uniknąć eliminacji i pokonać rezultatem 2 do 0 brytyjską ekipę. Na obu mapach Polacy wykazali się przede wszystkim świetną grą w defensywie, co miało decydujący wpływ na ich zwycięstwo.

  • Poland AGO 2:0 Into the Breach United Kingdom

Póki co kolejny rywal AGO w Elisa Invitational Spring 2022 nie jest znany. Aby zespół znad Wisły dokonał imponującego powrotu i awansował do fazy play-off, musi wygrać jeszcze dwa kolejne spotkania, nie ponosząc przy okazji żadnej porażki.