Za nami niezwykle szybka potyczka. Formacja znad Wisły nie zamierzała się patyczkować i pewnie pokonała HAVU, tym samym zgarniając przepustkę do finału LOOT.BET Season 5.

Poland x-kom AGO

2

LOOT.BET Season 5

Train
(8:7; 8:1)

Vertigo
(12:3; 4:0)

Finland HAVU

0

Train

Spotkanie dobrze rozpoczęło się dla Jastrzębi. Zwyciężyli pistoletówkę, lecz ulegli w rundzie force rywala. Nie przeszkodziło im to jednak by przypisać kolejne cztery punkty na swoje konto, po których nastał lepszy moment dla HAVU. Zdobyli aż sześć potyczek z rzędu, przez co przegonili Polaków i wyszli na prowadzenie. Ostatnie starcia pierwszej połowy należały już do naszych rodaków. Szczególnie ciekawa okazała się akcja, w której Miłosz „mhL” Knasiak ze swoją bronią snajperską wygrał sytuację 1 vs 3, dzięki czemu jego zespół do zamiany stron prowadził jednopunktową przewagą.

Drużyna Sidneya w obronie nie miał sobie równych. Wręcz ekspresowo wykończyła oponenta, nie dając mu większych szans na walkę. Jastrzębie zwyciężyły lokację przeciwnika wynikiem 16:8.

Vertigo

Druga plansza była wyborem ekipy lemana, stąd też mogliśmy spodziewać się jeszcze większej dominacji zawodników z naszego kraju. Tak też się stało, a formacja Furlana pomimo przegrania rundy pistoletowej, triumfowała w dwunastu kolejnych potyczkach. Strona atakująca HAVU wyglądała strasznie mizernie. Finowie byli totalnie bezradni na tytanową defensywę oponentów.

Tak ogromna przewaga nad wrogiem nie mogła się wymknąć spod kontroli x-kom AGO. Zespół Grubego po przypisaniu pistoletówki na swoje konto, wręcz przypieczętował los spotkania. Rywale nie zdołali zdobyć ani jednego punktu jako antyterroryści, przez co nasi rodacy wygrali 16:3.