Biała Gwiazda stanęła dziś na wysokości zadania. Podopieczni Mariusza „loord” Cybulskiego po pokonaniu c0ntact dostali się do fazy pucharowej LOOT.BET S8!

  • Poland Wisła All in! Games Kraków 2:1 European Union c0ntact Gaming

Mecz nie zaczął się zbyt przyjemnie dla Grzegorza „szpero” Dziamałka i spółki. Ich rywale na wybranym przez siebie Nuke'u czuli się, jak ryba w wodzie. Po stronie atakującej, która teoretycznie jest trudniejsza, byli w stanie mocno odskoczyć Polakom. W 15. rund wypracowali sobie wynik 10:5, a w kolejnej odsłonie jeszcze bardziej zniszczyli Wisłę Kraków triumfując nad nią 16:6.

Ekipa Wiktora „mynio” Kruka nie podłamała się jednak po przegranej, wzięła w garść i wróciła silniejsza na Trainie. W pierwszej połowie sytuacja była całkiem wyrównana, o czym świadczy zresztą rezultat 9:6, którym prowadził po jej zakończeniu polski zespół. W drugiej natomiast obserwowaliśmy dominację naszych rodaków. Perfekcyjna ofensywa dała im zwycięstwo – 16:6!

Raczej większość dobrze zna powiedzenie – kto nie wygrywa 2:0, przegrywa 1:2. Sprawdziło się ono w tym spotkaniu. c0ntact Gaming nie poszło za ciosem po Nuke'u i faktycznie uznało wyższość Wisły All in! Games Kraków po trzech mapach. Biała Gwiazda zadała decydujący cios pokonując grono Otto „ottoNd” Sihvo – 16:1 na Mirage'u.

Tym samym formacja Grzegorza „jedqr” Jędrasa może być z siebie zadowolona, ponieważ z bilansem 3/1 awansowała do dalszego etapu LOOT.BET S8 – play-offów. Przypominamy, że najlepsza drużyna wspomnianych zawodów wzbogaci się o $25 000 i cenne punkty w światowym rankingu HLTV, więc krótko mówiąc – jest o co walczyć!