Już dwudziestego dziewiątego marca startuje turniej MLG: Columbus, gdzie szesnaście drużyn powalczy o równy milion. Na samym turnieju będziemy mogli obejrzeć mecz gwiazd, które zostaną wybrane przez wszystkich fanów, którzy wezmą udział w głosowaniu.

Tematem meczu gwiazd będzie Europa kontra Ameryka. Nie oznacza to jednak, że gracze urodzeni w Europie będą mierzyć się z tymi urodzonymi w Ameryce. To w której drużynie znajdzie się zawodnik zależne jest od lokalizacji jego drużyny.

Jest jednak kilka zasad wyboru, które zostały nakreślone przez organizatorów. Po pierwsze, każdy ma prawo wybrać po pięciu zawodników z obu regionów. Pięciu graczy z największą liczbą głosów zostanie wybranych do udziału w meczu gwiazd. Organizatorzy narzucili jednak pewne ograniczenie. W zespole nie może znaleźć się więcej niż dwóch graczy z jednej drużyny. Natomiast jeśli drużyna zawodnika, który zostanie wybrany do jednej z drużyn awansuje do finału, nie będzie on mógł zagrać w meczu gwiazd, a jego miejsce zajmie kolejny zawodnik, który otrzymał największą liczbę głosów.

Głosowanie będzie trwać do czwartku, 24 marca. Sam mecz gwiazd odbędzie się ostatniego dnia MLG: Columbus, czyli trzeciego kwietnia. Aby oddać swój głos, wystarczy przejść na stronę i wybrać zawodników.  Głosowanie TUTAJ