Dziś wieczorem EMERITOS BANDITOS rozegra kolejne spotkanie w ESEA Open. Polski skład gwiazd walczy o kolejne punkty w CS-owej okręgówce.

Emeryci jak dotąd rozegrali sześć spotkań i mimo, że początek na to nie wskazywał, posiadają obecnie cztery wygrane i tylko dwie porażki. Dziś zmierzą się z teoretycznie dużo słabszym przeciwnikiem Authorized Games Class. Co ciekawe nie jest to nowa ekipa, wszak występowała ona w 33. sezonie ESEA Open, zapewniając sobie wtedy bilans 8:8. Tym razem idzie im zdecydowanie gorzej – na sześć rozegranych pojedynków zaliczyli dwukrotnie więcej przegranych niż zwycięstw.

Dzisiejszy mecz EMERITOS BANDITOS rozegra na mapie de_Mirage, na którym w tym sezonie wystąpili wyłącznie raz, lecz jeżeli weźmiemy pod uwagę wszystkie sezony, bilans wygląda na niej znakomicie. eBanditos w swojej historii rozegrało sześć Mirage'ów w fazach zasadniczych ESEA Open i ponieśli tylko jedną porażkę. Z kolei ich dzisiejsi przeciwnicy posiadają na tej lokacji 50% winratio.

Mecz rozpocznie się o godzinie 22:00 i jak zwykle będzie go można oglądać na kanałach graczy, którzy dziś pojawią się na serwerze.