Wtorek zapowiada się niezwykle ciekawie dla polskich kibiców CS:GO. Łącznie do akcji na arenie międzynarodowej wkroczy 12. Polaków!

Na dobry początek dnia usiądziemy przed ekranem, aby obserwować reprezentantów Honoris. Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka o 9:00 podejmą bowiem duńskie AGF w ramach Nine To Five 5 Dawn. Nasi rodacy zawalczą o awans do następnego etapu rozgrywek, w którym 16. formacji rywalizować będzie w systemie szwajcarskim o play-offy turnieju z pulą nagród wynoszącą $50 000. Jeżeli chcą zdobyć slota, muszą nie tylko przejść przez zespół Jonasa „netrick” Wenzelsena, ale w przypadku zwycięstwa pokonać jeszcze wygranego pojedynku Galaxy Racer vs. Giants.

Następnie przeniesiemy się do meczów z udziałem Sprout x-kom AGO, które wystartują o 16:30. Ci pierwsi pojedynkować się będą na zdecydowanie wyższym poziomie, bo w wydarzeniu RMR, czyli DreamHack Open Fall. Zmierzą się w nim z GODSENT o 16:30. Warto podkreślić, że spotkanie odbędzie się w dolnej drabince, przez co zarówno jedni, jak i drudzy posiadają nóż na gardle. Jastrzębie natomiast zagrają przeciwko FATE LOOT.BET S8. Będzie to potyczka obu składów z bilansem 0/2, więc jeden z nich w przypadku przegranej pożegna się z zawodami.