Fantasy Expo pozyskało prawa do transmisji turnieju BLAST Pro Series na cały rok 2019. Mecze z tych turniejów będą transmitowane na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego oraz na ESPORT NOW.

Najbliższe ze zbliżających się turniejów z serii BLAST Pro zabiorą nas za ocean – do Brazylii oraz Stanów Zjednoczonych. Pierwsze rozgrywki zobaczymy już 22 marca 2019 w São Paulo, a kolejne 13 kwietnia w Miami. W obu imprezach zawodnicy będą mogli zgarnąć nagrody z puli 250.000 dolarów.

BLAST Pro Series to nie lada gratka dla wszystkich fanów elektronicznej rywalizacji, a potwierdzają to liczby, jakie za sobą niesie popularność turnieju. Zeszłoroczne zmagania w Stambule cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów. Polską transmisję z imprezy w szczytowym momencie śledziło ponad 15 tysięcy osób, a łączny czas wyświetlania przez widzów turniejowej emisji trwającej zaledwie 15 godzin, wyniosła ponad 5 milionów minut.

Tegoroczne przystanki BLAST Pro Series będą transmitowane z polskim komentarzem na dwóch kanałach – głównym Piotra „izaka” Skowyrskiego oraz pomocniczym ESPORT NOW. Oznacza to, że usłyszeć będziemy mogli dwie pary komentatorskie: Piotra „izaka” Skowryskiego w duecie z Pawłem „saju” Pawelczakiem oraz Tomka „bandiTa” Borysa wraz z zawodnikiem Izako Boars – Karolem „Teckiem” Kapczyńskim.

BLAST Pro Series São Paulo 2019 wystartuje już jutro wieczorem. Wszystkie najważniejsze informacje, takie jak harmonogram, pierwsze pary oraz mapy każdego z pojedynków możecie sprawdzić w naszej relacji tekstowej.