Po sześciu tygodniach wstępny etap obserwacji w Honoris dobiegł końca. Organizacja zaprezentowała zatem swój skład na nowy sezon Polskiej Ligi Esportowej.

Lekko ponad miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że Honoris nie będzie dalej występowało z Danielem „STOMP” Płomińskim i Wojciechem „Prism” Ziębą na pokładzie. Ten pierwszy odszedł od drużyny, a drugi został z niej zwyczajnie odsunięty. Był to wynik tragicznych rezultatów, które formacja Wiktora „TaZ” Wojtasa osiągała od swojego powstania. Warto podkreślić, że marka jest na scenie od pięciu miesięcy, a nawet raz nie była blisko, żeby zwyciężyć jakiś turniej. Roszady wydawały się więc jedyną opcją.

Od razu, gdy tylko pojawiły się luki w ekipie – klub Filipa „NEO” Kubskiego zapowiedział testy. Nie poddawał się w kwestii działania z mniej znanymi twarzami i dalej próbował swoich sił z młodymi zawodnikami. W ramach obserwacji wziął nawet udział w różnych otwartych kwalifikacjach, lecz żadne nie zakończyły się dla niego pozytywnie.

Podczas sprawdzania możliwości graczy – w Honoris pojawił się m.in. Patryk „Sidney” Korab, o którym zrobiło się dość cicho, gdy przestał grać w głównym składzie x-kom AGO i zaczął występować w AGO NEST. Okazało się jednak, że ostatecznie Patryk nie sprostał wyzwaniu i nie zaproszono go do dłuższej współpracy z zespołem Wojtasa. Angaż w nim zyskał natomiast kolega Koraba z drugiej dywizji Jastrzębi – Łukasz „azizz Kałkowski, a piątym elementem układanki został wcześniej reprezentujący Cyberwolves – Kacper „GruchA” Gruszeczka.

Niżej przedstawiamy skład Honoris na najbliższy okres, w którym piątka głównie skupi się na udziale w Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej.

  • Poland Wiktor „TaZ” Wojtas
  • Poland Filip „NEO” Kubski
  • Poland Kamil „reiko” Cegiełko
  • Poland Kacper „GruchA” Gruszeczka
  • Poland Łukasz „azizz Kałkowski

Oficjalny debiut wyżej podanej paczki odbędzie się już dziś o 21:00. NEO i spółka zmierzą się z Wisłą All in! Games Kraków PLE.