Zapowiedziano kolejną odsłonę V4 Future Sports Festival CS:GO. Rozgrywki planowo mają się odbyć na LAN-ie w Budapeszcie!

Stolica Węgier całkiem dobrze kojarzy się polskiej społeczności CS:GO. Zarówno w 2018, jak i 2019 roku nasi rodacy grający wówczas pod banderą Virtus.pro zdobyli srebrny medal w ramach turnieju V4, co oczywiście można zapisać do listy dobrych wyników. Najlepiej byłoby się jednak przełamać i pójść o krok dalej kończąc zmagania na najwyższym stopniu podium. Okazja na taki sukces pojawi się w tym sezonie, gdyż ogłoszono V4 Future Sports Festival 2021!

Wydarzenie odbędzie się w Budapeszcie, choć tym razem zabraknie na nim publiczności przez trwającą pandemię koronawirusa. Potrwa od 14. do 21. listopada, a pula nagród wyniesie 325 tysięcy euro, z czego 25 tysięcy zostanie przeznaczone na kwalifikacje. Droga na LAN-a w przypadku Polski rozpocznie się od dwóch tur regionalnych eliminacji, do których zapisać się może dosłownie każdy.

  • 14-15.08.2021 – pierwsza tura polskich kwalifikacji do V4 ZAPISY 
  • 21-22.08.2021 – druga tura polskich kwalifikacji do V4 ZAPISY

Oczywiście znajdą się formacje z naszego kraju, którym nie pójdzie w wyżej podanych zawodach. Nie oznacza to natomiast, że stracą szansę dostania się do rozgrywek. Na 4-5 września zaplanowane są bowiem europejskie eliminacje, w których również mogą wziąć udział.