Długo musieliśmy czekać na powrót Özgüra „woxic” Ekera do gry. Turek był nieaktywny od grudnia 2020 roku, ale teraz wraca na esportową scenę z tajemniczym składem.

Snajper ostatni mecz na oficjalnym serwerze rozegrał… 16 grudnia. Był to zarazem jego ostatni występ dla Cloud9 i początek końca projektu zwanego Kolosem, a po czasie bardziej kolosem na glinianych nogach. Organizacja C9 wycofała się z planów dywizji CS:GO, a co za tym idzie woxic został bezrobotny. Utalentowany gracz tkwił w tym stanie ponad pół roku, aż w końcu odezwał się na swoich social mediach.

Uczynił to dokładniej mówiąc na Twitterze, gdzie poinformował, że posiada pięcioosobowy skład gotowy do rywalizacji, ale na razie szukający organizacji. Niestety nie znamy żadnego innego, poza woxiciem, członka tajemniczego zespołu. Turek dziennikarzom HLTV wytłumaczył, dlaczego nie ujawnił swoich nowych kolegów z drużyny – niektórzy z nich bowiem nadal są związani kontraktami ze swoimi organizacjami. Tym samym możemy spodziewać się jakiś głośnych, ciekawych nicków. Na razie jednak musimy cierpliwie poczekać na dalsze informacje od woxica.