Do zaskakujących informacji udało się dotrzeć OverDrive’owi. Dobrze poinformowany dziennikarza, twierdzi, że Vladymyr „Woro2k” Veletniuk od jakiegoś czasu trenuje z GORILLAZ.

GORILLAZ to projekt pierwotnie stworzony przez Flushę. Fatalne wyniki i brak widocznego progresu szybko przelały jednak czarę goryczy i w grudniu sam Szwed postanowił opuścić tonący okręt. W składzie europejskiego mixu wciąż pozostał jednak duet byłych graczy ENCE – sergej oraz SuNny, a także Supra, którego mogliśmy kojarzyć z gry dla Nordavind oraz Gambit Youngsters na przestrzeni 2019-2020 roku.

Według informacji dziennikarza z regionu CIS, a także byłego profesjonalnego gracza, tercet GORILLAZ od pewnego czasu trenuje z Woro2kiem. Jest to niewątpliwie bardzo zaskakująca informacja, gdyż Ukrainiec jakiś czas temu został przeniesiony na ławkę rezerwowych MAD Lions. Wówczas mogliśmy przypuszczać, że 20-latek trafi do naprawdę topowego zespołu z regionu CIS, zważając na to, że w szeregach Lwów uchodził za prawdziwą gwiazdę.

Jeżeli 20-letni Ukrainiec naprawdę rozpocznie nowy sezon w składzie GORILLAZ, to będzie to jeden z najbardziej nieoczywistych ruchów transferowych zimowego okienka, który trudno racjonalnie wytłumaczyć.