Georgi „WorldEdit” Yaskin oficjalnie został wolnym graczem. Jego epizod w pro100 dobiegł końca.

Snajper pochodzący z Rosji trafił pod banderę wspomnianej we wstępie organizacji w drugiej połowie 2019 roku. Od tamtej pory jego kariera nie była pełna sukcesów, jednak kilka osiągnięć udało mu się dopisać na konto. Mowa o zwycięstwie DreamHack Delhi Invitational 2019QI Banja Luka 2019. Ostatni raz widzieliśmy Georgiego „WorldEdit” Yaskina i spółkę na serwerze 24. czerwca, gdy rywalizowali w ramach ESEA MDL S34. Uznali wtedy wyższość naszych rodaków reprezentujących x-kom AGO i ostatecznie zakończyli rozgrywki na ostatniej pozycji. Do relegacji nawet nie przystąpili – po prostu oddali walkowerem oba starcia.

W przeszłości WorldEdit występował m.in. w barwach FlipSid3 Tactics Winstrike. To właśnie z FlipSid3 jest najbardziej kojarzony przez społeczność CS:GO, ponieważ będąc związany z tą marką kilkukrotnie zagrał na Majorze i wygrał DreamHack Open Leipzig 2017.

Teraz, kiedy przygoda Yaskina z pro100 się zakończyła – wiadome jest tylko jedno. Zawodnik będzie szukał sobie nowego miejsca, w którym będzie dalej realizować się w FPS-ie od Valve. Ciężko natomiast stwierdzić, co stanie się z klubem, z którym współpracował. Pozostał w nim już bowiem tylko Jan „wayLander” Rahkonen.