Niedziela, środek majówki, popołudnie z piwem… wróć, z myszką w ręku. Tak będzie wyglądał dzisiejszy dzień Izako Boars, którzy zagrają z Fiend w ramach 9. sezonu LOOT.BET.

  • Bulgaria Fiend – Poland Izako Boars

Rozgrywki LOOT.BET trwają w najlepsze. Dzisiaj do gry wracajaą Izako Boars, którzy zmierzą się z Fiend. Obie drużyny posiadają obecnie bilans 1-1 i dzisiejsza ewentualna porażka skróci margines błędu do zera. Niestety Dziki nie miały szczęścia w losowaniu par i trafiły na naprawdę trudnego rywala. Bułgarzy z tygodnia na tydzień się rozwijają i co prawda nie udaje im się unikać porażek, ale spójrzmy, kto był pogromcą Fiend – Gambit, Spirit czy EXTREMUM czyli drużyny na światowym lub na dobrym poziomie.

Co więcej, obie drużyny zaledwie kilka dni temu spotkały się w bezpośredniej konfrontacji. Nie było to przyjemne doświadczenie dla Dzików – IB przegrało 0:2. Szczególnie bolesny był Nuke – tutaj Bułgarzy upokorzyli Polaków wynikiem 16:1. Przypomnijmy, że mecz odbył się 27 kwietnia, czyli w kończącym się tygodniu. Jeśli STOMP i spółka myślą o wygranej, to muszą zagrać na maksimum swoich umiejętności.

Spotkanie rozpocznie się planowano o godzinie 13:20. Transmisja odbędzie się na kanale Majkiego.