Drugi sezon Snow Sweet Snow rozpoczyna się od walki czterech polskich drużyn. Dzisiejszego popołudnia zobaczymy starcie czterech rodzimych ekip.

Dziś o godzinie 13:30 reprezentanci Wisły All in! Games Kraków jako pierwsza polska ekipa od lat, wystąpi podczas IEM Katowice 2021. Jednak to nie jedyna okazja do kibicowania rodzimym zespołom. Zaledwie półtorej godziny później, nasi rodacy rozpoczną przygodę z drugim sezon Snow Sweet Snow, walcząc o dwa miejsca w głównej fazie turnieju.

Podobnie jak w poprzedniej edycji wydarzenia, pierwszym etapem Snow Sweet Snow jest walka składów z jednego regionu. W polskiej grupy znaleźli się zawodnicy AGO, HONORIS, Illuminar oraz StylDunów, którzy będą ze sobą walczyć o promocję do drugiego etapu. W pojedynkach inauguracyjnych zobaczymy StylDunów kontra Illuminar oraz AGO kontra HONORIS. Obydwa mecze rozpoczną się o godzinie 15:00.

W pierwszym z wymienionych wyżej spotkań zobaczymy zawodników nazywanych przez niektórych „odrzutkami”. Nowa reprezentacja IHG została zakontraktowana stosunkowo niedawno, a już zdążyła osiągnąć sukces wygrywając ESEA Winter Cup zgarniając $3.000. Z kolei StylDunów okazał się sensacją niedawnych kwalifikacji do DreamHacka, lecz warto zaznaczyć, że w tym turnieju będą grać bez Michała „MICHU” Müllera co jest mocnym osłabieniem dla tej sklejki. W jego miejsce pojawi się Tomasz „phr” Wójcik.

W drugim pojedynku zobaczymy ekipy aspirujące o wysokie lokaty na rodzimym podwórku. Największa presja z dzisiejszych uczestników ciąży na x-kom AGO, które podczas tegorocznej karuzeli transferowej zainwestowało w topowe polskie nazwiska. Do tej pory fani Jastrzębi mogą czuć spory niedosyt, wszak od początku sezonu uznali już wyższość Izako Boars, Pompy Team i dwukrotnie Anonymo. Czy kilka dodatkowych tygodni treningów pokaże ich potencjał? Przekonamy się dziś.

Harmonogram: