Dla jednych miniony dzień w 37. odsłonie ESEA Premier był udany, a dla drugich… tragiczny. Wisła All iN! Games Kraków dość pewnie zwyciężyła z ALTERNATE aTTaX, a Anonymo Esports niestety zostało zniszczone przez Sprout.

Zacznijmy od tych gorszych wieści, czyli porażki podopiecznych Adriana „IMD” Piepera. Przed startem pojedynku oczywiście jednym ze scenariuszy była przegrana, ale chyba nikt nie spodziewał się aż takiej dominacji niemieckiej drużyny. Zespół Denisa „denis” Howella najpierw gładko triumfował nad naszymi rodakami na Inferno, na którym zamknął rywalizację rezultatem 16:7, a następnie na Nuke'u, którego Polacy sami wybrali wygrał 16 do 1. Krótko mówiąc – mecz jak najszybciej do zapomnienia.

Humor kibiców poprawiła Wisła All iN! Games Kraków, która zmierzyła się z będącym w średniej formie ALTERNATE aTTaX. Biała Gwiazda nie dała się zaskoczyć ekipie prowadzonej przez Kevina „kRYSTAL” Amenda. Mimo lekkich problemów na Inferno – ostatecznie zwyciężyła go 16:14, a na Mirage'u dopięła swego pokonując przeciwnika 16:6.

Sytuacja polskich formacji w ESEA Premier S37 wygląda obecnie następująco:

  • Poland x-kom AGO – grupa B, bilans 4 / 2
  • Poland Wisła All iN! Games Kraków – grupa A, bilans 3 / 3
  • Poland Anonymo Esports – grupa B, bilans 1 / 4
  • Poland Izako Boars – grupa B, bilans 0 / 5