Pora na rewanż! Wisła All iN! Games Kraków wystąpi w finale V4 International Cupa, w którym zmierzy się z Sinners, które dwa dni temu okazało się od niej silniejsze.

Oczywiście slota na głównym wydarzeniu V4 Future Sports Festival Wisła All iN! Games Kraków już ma, natomiast pozostał im do dokończenia International Cup, czyli turniej kwalifikacyjny z pulą nagród wynoszącą $29 565. Dwa dni temu podopieczni Mariusza „loord” Cybulskiego spadli w nim do dolnej drabinki po porażce przeciwko Sinners – 0:2. Szybko jednak wzięli się w garść i wczoraj po trzech mapach pokonali Fiend, dzięki czemu będą mieli okazję odegrać się na Adamie „NEOFRAG” Zouharu i spółce w finale zmagań.

Widowisko z udziałem Wisły Kraków Sinners Esports rozpocznie się dziś o godzinie 20:30. Formacje tak jak ostatnio przystąpią do rywalizacji w formacie BO3. Warto podkreślić, że w poprzednim starciu między tymi ekipami byliśmy świadkami naprawdę sporych emocji. Potwierdzają to zresztą rezultaty, którymi drużyna z Polski przegrała – 23:25 na Overpassie i 13:16 na Anciencie.

Nie ukrywamy, że tym razem również chcielibyśmy zaciętego pojedynku, choć fajnie, gdyby zakończył się on pozytywnie dla naszych rodaków. Wygrana V4 International Cupa bez dwóch zdań podbudowałaby pewność zespołu przed zbliżającym się ważnym LAN-em w Budapeszcie.