Wisła Kraków w dalszej chwili pozostaje niepokonana w ESL Mistrzostwach Polski. Obrońcy tytułu kontynuują dominację w grupie A i mają już jedenaście punktów przewagi nad drugim PACT.

Wisła Kraków to dotychczas bezapelacyjnie najlepsza drużyna w tej edycji ESL Mistrzostw Polski. Goofy i spółka prezentują formę godną obrońców tytułu i póki co pozostają niepokonani. Przed dzisiejszym spotkaniem z PACT podopieczni Loorda mogli pochwalić się bilansem 7-0. Drużyna lunAtica, by pokonać Wiślaków, musiała więc rozegrać mecz wręcz perfekcyjny, aczkolwiek nie zdołała ustrzec się prostych błędów i wedle oczekiwań uległa graczom Białej Gwiazdy.

Poland Wisła Kraków 16:8 PACT Poland

Po dzisiejszym spotkaniu już żadna siła nie jest w stanie odebrać Wiśle pierwszego miejsca w grupie A. SZPERO i spółka nad wiceliderem, czyli PACT ma aż 11 punktów przewagi. Jako że do zakończenia sezonu zasadniczego pozostały jedynie dwie kolejki, to aktualnie mistrzowie i bez rozgrywania dwóch ostatnich spotkań, spokojnie zameldują się w półfinale ESL Mistrzostw Polski.

Play-offy ESL Mistrzostw Polski odbędą się w dniach 19-24 kwietnia. Półfinały rozegrane zostaną prosto ze studia ESL. Na tę chwilę nie ma żadnych informacji, czy impreza będzie otwarta dla kibiców.