Wisła Kraków nie będzie  miała łatwego zadania. Zespół Goofy'ego na start 7. kolejki ESL Mistrzostw Polski  podejmie obecnego lidera – UNGENTIUM, a następnie przyjdzie mu się zmierzyć z Team ESCA Gaming.

Jak co poniedziałek wracają rozgrywki ESL Mistrzostw Polski. W dzisiejszym dniu najbardziej ekscytować może nas pojedynek Wisły Kraków z UNGENTIUM. Obecny lider od dwóch kolejek pozostaje niepokonany i coraz bardziej umacnia się na pierwszej pozycji. Sytuacja Białej Gwiazdy wygląda już dużo gorzej. SZPERO i spółka w ostatnich czterech spotkaniach zdobyli tylko jeden punkt.

Wisła Kraków nie zakończy na spotkaniu z UNGENTIUM swojej dzisiejszej przygody z ESLMP. Zespół Loorda czeka jeszcze pojedynek z Team ESCA Gaming, który także nie będzie należał do łatwych. Zespół darko zajmuje obecnie trzecie miejsce w lidze, a przez chwilę okupował nawet fotel lidera. Ciągle pod znakiem zapytania pozostaje przyszłość grashoga w drużynie.  Według informacji portalu eWeszło Bułgar jest przymierzany do x-kom AGO.

Dziś o cenne punkty powalczą jeszcze zawodnicy The Lycans oraz TPT. Jeżeli Wilki chcą myśleć o utrzymaniu w lidze, to muszą zacząć zbierać kolejne oczka do tabeli. Obecnie w ESL Mistrzostwach Polski zajmują ostatnie miejsce z bilansem 1-0-9.  Nieco lepiej wygląda sytuacja Tarczyński Protein Team. Ekipa bojjara na swoim koncie ma 10 punktów, ale i tak mocno musi się pilnować, aby nie trafić do strefy spadkowej.

  • 18:00 – Wisła Kraków vs UNGENTIUM

  • 19:15 – UNGENTIUM vs Wisła Kraków

  • 20:30 – Wisła Kraków vs Team ESCA Gaming

  • 20:30 – TPT vs The Lycans

  • 21:45 – Team ESCA Gaming vs Wisła Kraków

  • 21:45 – The Lycans vs TPT