Spekulacje, jakie pojawiły się dziś rano, nie czekały długo na potwierdzenie. Wisła All in! Games Kraków rozstała się z Kubą „Markosiem” Markowskim i Tomaszem „phr'em” Wójcikiem.

Jeszcze dziś pisaliśmy o potencjalnym przyjściu do Wisły Michała „snatchiego” Rudzkiego i Kamila „sobola” Sobolewskiego. Owe plotki wyglądają coraz realniej, zwłaszcza wobec rozstania zespołu z Markosiem i phrem. Markowski dołączył do Białej Gwiazdy w maju, jednak już od grudnia został przesunięty na ławkę. Tymczasowo do drużyny wszedł Wiktor „mynio” Kruk, zaś rolę snajpera przejął Grzegorz „SZPERO” Dziamałek. Jeśli snatchie miałby dołączyć do Wisły Kraków, zapewne ten stan uległ by zmianie na rzecz Rudzkiego. Phr w organizacji pobył jeszcze krócej od Markosia. Wójcik zawitał w jej szeregi w sierpniu po krótkim epizodzie z izraelskim Team Finest. Największym sukcesem obu odchodzących graczy ze składem było zdobycie jesiennego tytułu Mistrzów Polski w 2021 roku.

Póki co przed Wisłą są dwa duże turnieje. W lutym Biała Gwiazda zagra w 40. sezonie ESL Challenger League, zaś w tym samym miesiącu czekają ją również eliminacje do głównej części IEM Katowice 2021.

Jeśli wszystkie przecieki się potwierdzą to skład Wisły All in! Games Kraków będzie wyglądać następująco:

Poland Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
Poland Grzegorz „jedqr” Jędras
Poland Krzysztof „Goofy” Górski
Poland Michał „snatchie” Rudzki (niepotwierdzone)
Poland Kamil „sobol” Sobolewski (niepotwierdzone)

Poland Mariusz „Loord” Cybulski (trener)