W pierwszej rundzie play-offów Pinnacle Winter Series 1 Wisłę Kraków czeka kolejny polsko-polski pojedynek. Biała Gwiazda zmierzy się z MOUZ NXT.

Wisła Kraków rozpocznie play-offy turnieju od polsko-polskiego pojedynku. Tym razem nadwiślański zespół zmierzy się z najwyższej obecnie notowaną drużyną z polską flagą w rankingu HLTV – MOUZ NXT. Zwycięzca tego pojedynku stawi natomiast czoło FURII. Dla brazylijskiego zespołu będzie to dopiero pierwszy oficjalny mecz w 2022 roku.

W ćwierćfinale Pinnacle Winter Series 1 wyczekują zespoły ze ścisłej czołówki. W play-offach turnieju zobaczymy nie tylko wspomnianą FURIĘ, ale i Copenhagen Flames, fnatic oraz Heroic. Ekipa roeJa oraz smooyi nie najlepiej zainaugurowały nowy rok. Brytyjsko-szwedzki zespół ma za sobą rozczarowujący występ na Funspark ULTI 2021 Finals, natomiast Duńczycy szybko odpadli ostatnio z rozgrywek Malta Vibes Knockout Series, przegrywając 0 do 2 z forZe.

Uczestnicy play-offów Pinnacle Winter Series 1 walczą nie tylko o 40. tysięcy dolarów, ale i przede wszystkim o awans na LAN-owe wydarzenie LAN Sweet LAN 2022 z pulą nagród 250. tysięcy dolarów. Turniej odbyć ma się na początku kwietnia w Belgradzie.

18:00 – Poland Wisła Kraków vs MOUZ NXT  Poland (poniedziałek)