Choć wtorek rozpoczął się dla Wisły All iN! Games Kraków świetnie, bo od pewnej wygranej, to zakończył się źle – odpadnięciem z turnieju. Biała Gwiazda uznała wyższość SINNERS w ćwierćfinale Malta Vibes Knockout Series 5.

Podopieczni Mariusza „loord” Cybulskiego zameldowali się dziś na serwerze pierwszy raz o godzinie 09:00. To właśnie wtedy wkroczyli do akcji w drugiej rundzie systemu szwajcarskiego Pinnacle Winter Series 1. Bez problemu pokonali BLINK wynikami 16:6 na Mirage'u i 16:3 na Nuke'u. Tym samym poprawili sobie bilans we wspomnianych rozgrywkach – aktualnie brakuje im jeszcze dwóch zwycięstw do zgarnięcia slota w play-offach.

Na następną potyczkę Biała Gwiazda musiała trochę poczekać. Wystartowała bowiem dopiero po południu o 16:00. Wisła All iN! Games Kraków podjęła SINNERS w ćwierćfinale Malta Vibes Knockout Series 5. Rywal Polaków był oczywiście faworytem tego spotkania, natomiast na Nuke'u, to nasi rodacy odnaleźli się lepiej triumfując na nim 16:12. Ancient, na którym obserwowaliśmy dalszą część serii BO3 również szedł po myśli Krzysztofa „Goofy” Górskiego i spółki do momentu zmiany stron. Polskiej formacji nie szło w ofensywie tak świetnie, jak w defensywie. Zespół z Czech to wykorzystał i wrócił z rezultatu 4:11 zamykając pojedynek 16:13. Nakręcone pozytywną energią SINNERS zrobiło swoje na Mirage'u, którego gładko wygrało – 16:7.

Wisła Kraków zakończyła więc swoją przygodę z Malta Vibes Knockout Series 5 w ćwierćfinale. Teraz pozostało jej skupić się na nadchodzących meczach w turnieju Pinnacle Winter Series 1.