To może być naprawdę udany dzień dla polskich akcentów w Pinnacle Winter Series 1. Członkowie Wisły All iN! Games Kraków i MOUZ NXT zagrają bowiem o awans do fazy pucharowej!

Trzeba przyznać, że jak na razie Wisła All iN! Games Kraków MOUZ NXT dobrze sobie radzą w rywalizacji podczas Pinnacle Winter Series 1. Zarówno jedna, jak i druga ekipa po trzech rozegranych rundach w systemie szwajcarskim posiada bilans 2/1. Oznacza to, że brakuje już naprawdę niewiele, aby wspomniane formacje dostały się do dalszego etapu zmagań, bo zaledwie jednego wygranego meczu. Biała Gwiazda oraz grono Miłosza „mhL” Knasiaka mają przed sobą dwie szanse, żeby dopiąć swego i awansować do play-offów.

Z okazji numer jeden pierwsi postarają się skorzystać członkowie drużyny Huberta „szejn” Światłego. O godzinie 12:00 przystąpią do potyczki z przeciwnikiem zajmującym obecnie 19. miejsce w światowym rankingu HLTV – K23. Czeka ich zatem pojedynek, w którym nie będą faworytem, ale bez dwóch zdań mogą pokusić się o niespodziankę. Podopieczni Mariusza „loord” Cybulskiego wkroczą do akcji nieco później, gdyż o 15:00 i będą mieli rywala, nad którym kilka dni temu triumfowali po trzech mapach w regionalnej części Pinnacle Winter. Mowa o duńskim Tricked, które będzie się chciało zrewanżować, także ponownie zapowiadają się emocjonujące zawody z udziałem tych zespołów.