To był szybki mecz. Wisła All iN! Games Kraków bez problemu pokonała x-kom AGO i zapewniła sobie miejsce w ćwierćfinale Malta Vibes Knockout Series 5.

  • Poland Wisła All iN! Games Kraków 2:0 Poland x-kom AGO

Na start drugiego etapu Malta Vibes Knockout Series 5 doszło do rozegrania polskich derbów z udziałem wyżej podanych ekip. Do rywalizacji nie mógł przystąpić kapitan Białej Gwiazdy – Grzegorz „szpero” Dziamałek, więc drużynie pomógł Kamil „KEi” Pietkun. Brak Grzegorza na serwerze nie spowodował problemów po stronie Wisły All iN! Games Kraków. Dywizja reprezentująca wspomniany klub na pierwszej mapie, którą był Nuke bez problemu triumfowała nad x-kom AGO. Najpierw pokazała siłę w ofensywie, a następnie dopięła swego w defensywie zamykając zmagania wynikiem 16:4.

Jastrzębie w teorii miały szansę, aby odpowiedzieć przeciwnikowi, gdyż kolejna potyczka odbyła się na ich lokacji – Duście2. W praktyce jednak ponownie wyglądały słabo. W efekcie jeszcze raz obserwowaliśmy dominację w wykonaniu Krzysztofa „Goofy” Górskiego i spółki, która doprowadziła do tego samego rezultatu, co na Nuke'u, czyli 16:4.

Wisła All iN! Games Kraków awansowała więc do ćwierćfinału Malta Vibes Knockout S5, w którym już jutro o 16:00 zmierzy się z SINNERSAGO natomiast może wrócić do treningu, ponieważ pożegnało się z tą edycją turnieju.