Niestety Wisła All in! Games Kraków całkowicie nie poradziła sobie w walce z tureckim super-teamem. SZPERO i spółka odpadają z ESL Pro League Conference.

Wisła All in! Games Kraków przystąpiła do walki w ESL Pro League Conference niedługo po porażce na V4 Future Sports Festival. Zawodnicy Białej Gwiazdy nie mieli zbyt wiele czasu aby poprawić błędy po przyjeździe z Budapesztu i niestety odbiło się to również w rozgrywkach o awans do Pro Ligi.

W dzisiejszym meczu trafili na bardzo wymagającego rywala, nazywanego przez społeczność tureckim super-teamem. Zespół zbudowany wokół XANTARESA i woxica dał bolesną lekcję Counter-Strike'a naszym rodakom. Co prawda Wisła na swojej mapie dobyła 12 punktów, to wciąż trzeba powiedzieć wyglądała naprawdę źle po stronie atakującej na Nuke'u. Jeśli decydujesz się wybierać taką mapę, musisz się liczyć z tym, że zaczniesz po stronie terrorystów.

Niestety na drugiej lokacji, Dust2 wyglądało to jeszcze gorzej. Eternal Fire dosłownie rozgromił naszych w drugiej połowie, gdy po stronie CT nie oddali Białej Gwieździe ani jednego punktu. W całej serii królował wcześniej wspomniany duet – XANTARES i woxic, przy czym turecki snajper znalazł się na szczycie tabeli z 53 eliminacjami w zaledwie 50 rundach.

Wynik meczu:

  • Poland Wisła All in! Games Kraków 0:2 Turkey Eternal Fire