Nie tylko Anonymo walczy dziś o awans na ważny turniej. Reprezentanci Wisły All in! Games Kraków startują z walką o V4 Future Sports Festival 2021.

Wisła All in! Games Kraków okazała się najmocniejszą polską drużyną w polskich kwalifikacjach do zamkniętego turnieju eliminacyjnego V4 Future Sports Festival 2021. Na swojej drodze dwukrotnie pokonali x-kom AGO, które obecnie zajmuje 24. pozycję w rankingu HLTV, pod tym względem deklasując pozostałe rodzime zespoły. Mimo to, to Białej Gwieździe przyjdzie reprezentować nasz kraj w International Cup, z którego aż cztery zespoły awansują na LAN-a w Budapeszcie.

SZPERO i spółka pierwszy mecz rozegrają na Budapest Five, czyli stosunkowo dość łatwego rywala. Bułgarska formacja ledwo wykaraskała się z drugiej setki rankingu HLTV, a spośród ostatnich pięciu meczów przegrali aż trzy spotkania. Polacy powinni bez problemu rozprawić się z B5 i wykonać krok w kierunku V4 Future Sports Festival 2021.

Oprócz tego dziś zobaczymy zmagania Wisły w ESEA Premier, gdzie spotkają się z Endpoint. Razem z nimi walkę stoczy x-kom AGO, którym przyjdzie zagrać ze słabo dysponowanym Movistar Riders.

Harmonogram meczów:

  • 16:00 – Poland Wisła All in! Games Kraków vs Bulgaria Budapest Five
  • 19:00 – Poland Wisła All in! Games Kraków vs United Kingdom Endpoint
  • 19:00 – Poland x-kom AGO vs Spain Movistar Riders