Po drugim dniu rywalizacji w ramach Spring Sweet Spring 2 najbliżej play-offów z polskich ekip jest Wisła All iN! Games Kraków. Biała Gwiazda pokonała bowiem SKADE i osiągnęła bilans 2/0!

Pierwszy dzień był udany dla wszystkich formacji z Polski biorących udział w Spring Sweet Spring 2. Drugi poszedł tylko po myśli podopiecznych Mariusza „loord” Cybulskiego, którzy dzięki wygranej wynikiem 2:1 przeciwko SKADE postawili następny krok w kierunku fazy pucharowej. Izako Boars uznało natomiast wyższość 1WIN – 0:2, a x-kom AGO po trzech mapach przegrało z 100PG.

Poniżej przedstawiamy spotkania z naszymi rodakami w roli głównej, które odbędą się dziś podczas trzeciej rundy systemu szwajcarskiego.

  • 15:00 Poland Izako Boars vs. Poland x-kom AGO
  • 18:00 Poland Wisła All iN! Games Kraków vs. Russian Federation 1WIN

Jak widać będziemy świadkami derbów między Dzikami a Jastrzębiami. Jedna z podanych drużyn opuści serwer ze świadomością, że nie posiada już marginesu błędu w SSS 2, zatem nie ulega wątpliwości, że czekają nas ogromne emocje, ponieważ nikt nie będzie chciał mieć dwóch porażek na koncie. Do tego skład prowadzony przez Grzegorza „szpero” Dziamałka stanie przed szansą numer jeden na awans do play-offów. Przeszkodzić mu będzie chciało 1WIN, które wczoraj pokonało iBoars.

Transmisję ze wspomnianych pojedynków znajdziecie pod tym adresem.