Reprezentanci Wisły All iN! Games Kraków dopięli swego. Zwyciężyli drugi mecz w ostatnim etapie kwalifikacji i tym samym awansowali na V4 Future Sports Festival!

• Poland Wisła All iN! Games Kraków 2:1 Bulgaria Fiend

Seria BO3 z udziałem wyżej podanych ekip rozpoczęła się na Overpassie. Była to mapa wybrana przez naszych rodaków, którzy nie weszli na nią w zbyt dobrym stylu, natomiast nie pozwolili również rywalowi się na dobre rozkręcić. Kiedy wynik zaczął im uciekać, wzięli się w garść i wypracowali z pierwszej połowy tyle, ile mogli, czyli rezultat 6:9. Po zmianie stron byliśmy świadkami rywalizacji łeb w łeb. Nikt nie odpuszczał, czego efektem była dogrywka. W dodatkowych rundach minimalnie lepiej poradzili sobie zawodnicy Białej Gwiazdy, którzy zwyciężyli – 19:17.

Podobna potyczka miała miejsce na Duście2. Również po odsłonie numer jeden na lekkim prowadzeniu było Fiend – 9:6. Różnica była taka, że tym razem spotkanie zamknęło się na 30. starciach, po których cieszyła się formacja z Bułgarii – wygrała bowiem 16:14.

Dwie wyrównane lokacje i brak sił na trzecią? Taki kłopot najwidoczniej wystąpił w szeregach Fiend, które kompletnie nie odnalazło się na Anciencie. Nie będziemy jednak narzekać, bo oglądanie Wisły Kraków, która najpierw dominuje przeciwnika będąc po CT – 14:1, a następnie triumfuje nad nim 16:8 to była czysta przyjemność.

Po meczu możemy wszyscy razem krzyknąć – MAMY TO! Polski zespół w barwach Wisły All iN! Games Kraków zagra na V4 Future Sports Festival, czyli wydarzeniu w Budapeszcie, które odbędzie się 14-21 listopada, a jego pula nagród wyniesie 300 tysięcy euro.