Pora rozpocząć 8. edycję LOOT.BET! W spotkaniu inauguracyjnym zobaczymy Wisłę All in! Games Kraków i Apeks.

Przed nami 8. odsłona popularnego internetowego turnieju – LOOT.BET. Weźmie w nim udział łącznie aż 20 drużyn, które rywalizować będą o część nagród z puli wynoszącej $50 000. Najpierw 16 ekip zmierzy się ze sobą w systemie szwajcarskim, a następnie 12 najlepszych przejdzie do play-offów, do których dodatkowo organizatorzy zaproszą jeszcze 4 formacje.

Jeżeli chodzi o polskie akcenty w tym wydarzeniu, to są nimi reprezentanci Wisły All in! Games Krakówx-kom AGO Izako Boars, którzy awansowali do głównej potyczki z kwalifikacji. Ci pierwsi z wymienionych już dziś wkroczą do akcji. O 12:55 czeka ich pojedynek przeciwko Apeks.

Nie oszukujmy się – patrząc na minione tygodnie, to Biała Gwiazda jest faworytem tego widowiska. Osiągała bowiem niezłe rezultaty w ESEA MDL S35ESL Mistrzostwach Polski, w których obecnie zajmują pozycję lidera w tabeli z bilansem 6/1/1. Enemy naszych rodaków natomiast swoje ostatnie starcia rozgrywało około miesiąc temu i nie były one zbyt udane. W LOOT.BET S7 udało im się wywalczyć co prawda 5/8 pozycję, ale wcześniej wyglądało to tak – 13/16 miejsce w Vie.gg Legend Series, 13/16 miejsce w Nine to Five 4 Dawn.

Miejmy zatem nadzieję, że Grzegorz „szpero” Dziamałek i spółka staną na wysokości zadania i bez większych problemów pokonają przeciwnika, który ewidentnie ma problem z osiągnięciem dobrej dyspozycji. Mecz między Wisłą All in! Games Kraków Apeks wystartuje o 12:55. Oglądać go można pod tym adresem.