Wspaniała przeprawa Wisły All in! Games Kraków dobiegła końca. Po fenomenalnych triumfach nad MIBR i North przyszło im uznać wyższość Spirit, które zostaje zwycięzcą trzeciej odsłony Nine to Five.

• Poland Wisła Kraków 0:2 Russian Federation Spirit (Nuke 4:16; Inferno 10:16)

Spotkanie zaczęło się fatalnie dla naszych rodaków. Nuke co prawda był wyborem Rosjan, lecz chyba każdy spodziewał się chociaż wyrównanej gry. Dyspozycja ekipy mynia zaskoczyła każdego. Polacy byli totalnie nieobecni, co dosadnie pokazuje wynik mapy. Prawdziwym katem zespołu SZPERA okazał się magixx, który zdobył aż 27 eliminacji, ginąc przy tym siedmiokrotnie!

Po przerwie przenieśliśmy się na drugą lokację. Spirit po raz kolejny zdominowało, wygrywając połowę 10:5. Znacznie ciekawiej zaczęło się robić po zamianie stronami. Wisła Kraków przegrała pistoletówkę i kolejne kilka rund, lecz potem pokazała pazur. Nasi rodacy zwyciężyli pięć starć, przy zaledwie jednym triumfie oponenta. Dzięki temu oglądaliśmy wynik 10:14 i jeszcze mocniej ściskaliśmy kciuki za Polaków. Niestety przeciwnicy wykrzesali z siebie resztki sił i zakończyli to spotkanie.

Wisła All in! Games Kraków za drugie miejsce zainkasowała $15,000. Nie udało się wygrać, lecz można śmiało stwierdzić, że był to rewelacyjny turniej w wykonaniu Polaków. Drużyna SZPERA na swojej drodze pokonała między innymi MIBR i North, czyli drużyny z topowej trzydziestki rankingu HLTV. Miejmy nadzieję, że zawodnicy utrzymają wysoką formę i wkrótce znów usłyszymy o sukcesach tej formacji.