To koniec przygody ze Snow Sweet Snow 3 – Regionals dla Illuminar Gaming. Wisła All iN! Games Kraków okazała się mocniejsza w derbach Polski!

  • Poland Illuminar Gaming 1:2 Poland Wisła All iN! Games Kraków

Najpierw obie podane wyżej formacje spotkały się na Vertigo. Wspomniana mapa kompletnie nie udała się ekipie Mariusza „loord” Cybulskiego, która w jednej i drugiej połowie rywalizacji nie istniała. Potwierdza to fakt, że iHG po 15. rundach prowadziło 12:3, a cały pojedynek zamknęło – 16:5.

Na Trainie było wręcz identycznie, choć część starcia numer jeden na to nie wskazywała, bowiem była wyrównana – Biała Gwiazda wygrała ją 8 do 7. Dopiero, gdy grono Grzegorza „szpero” Dziamałka trafiło do CT rozpoczął się etap totalnej dominacji z jego strony. Defensywa Wisły All iN! Games Kraków była na tyle silna, że Illuminar do końca meczu nie zdobyło nawet jednego punktu.

Tym sposobem widząc remis w serii BO3 – potrzebna była trzecia lokacja. Decydujące widowisko odbyło się na Overpassie, na którym zdecydowanie lepiej prezentowała się Wisła Kraków. Grając w obronie wypracowała sobie rezultat 10:5. Później mimo lekkich kłopotów dopięła swego w ataku triumfując nad formacją Dominika „GruBy” Świderskiego – 16:11.

W efekcie Wisła All iN! Games Kraków przeszła do dalszej fazy rozgrywek Snow Sweet Snow 3 – Regionals, a Illuminar Gaming się z nimi pożegnało.