Wisła All in! Games Kraków nie zawiodła. Nasi rodacy w inauguracyjnym pojedynku LOOT.BET S8 pokonali Apeks – 2 do 0!

• Poland Wisła All in! Games Kraków 2:0 Norway Apeks

Choć Apeks rozpoczęło Traina wybranego przez Białą Gwiazdę od wygranej pistoletówki i kolejnej rundy, to jednak gdy tylko grono Grzegorza „szpero” Dziamałka uzbroiło się w porządne wyposażenie, od razu przejęło inicjatywę w ataku. Po chwili na tablicy wyników widniało 7:2 dla naszych rodaków, ale właśnie wtedy przebudzili się antyterroryści, którzy nie pozwolili, żeby spotkanie było jednostronne. Doprowadzili tym samym do rezultatu 7:8.

W drugiej odsłonie rywalizacji emocje sięgnęły zenitu. Wszystko za sprawą tego, że drużyna z Norwegii świetnie odnalazła się w ofensywie i po kilku potyczkach prowadziło 14:10. Nie udało jej się natomiast dopiąć swego, bowiem Wisła All in! Games Kraków zaprezentowała piękny powrót, którego efektem był triumf Polaków – 16:14.

Po chwilowej przerwie oba składy przeniosły się na Dusta2. Śmiało możemy stwierdzić, że przez 15. rund obserwowaliśmy podobne zmagania do tych poprzednich. Znowu początek był w miarę wyrównany, aż nagle podopieczni Mariusza „loord” Cybulskiego zgarnęli parę punktów z rzędu broniąc BS-ów. Następnie do głosu doszła formacja Dennisa „dennis” Edmana. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się minimalnym zwycięstwem Wisły Kraków – 9:6.

Część meczu numer dwa przebiegła pod kontrolą polskiej ekipy. Co prawda nie była to dominacja z ich strony, ale czuć było, że prędzej czy później dopną swego i tak też się stało. Wiktor „mynio” Kruk i spółka wygrali 16:11. Oznacza to, że obecnie ich bilans w LOOT.BET S8 wynosi – 1/0.