Najprawdopodobniej niebawem oficjalnie dowiemy się o zmianie w Wiśle All in! Games Kraków. Według polish leaks z drużyną Grzegorza „szpero” Dziamałka z końcem miesiąca pożegna się Dominik „fanatyk” Barkiet.

Biała Gwiazda w kwietniu tego roku przedstawiła swój nowy zespół CS:GO, który był pełny młodej krwi oraz doświadczenia na stanowisku szkoleniowca, które objął Mariusz „loord” Cybulski. Wydawało się zatem, że formacja ma wszystko, aby z biegiem czasu zacząć osiągać sukcesy, lecz rzeczywistość okazała się być brutalna.

Powiedzmy sobie szczerze – jeżeli od powstania ekipy jedynym pozytywnym rezultatem jest dotarcie do ćwierćfinału ESL Mistrzostw Polski, to jest naprawdę źle. Inne internetowe turnieje Wisła All in! Games Kraków kończyła na ostatnich pozycjach. Mowa chociażby o HomeSweetHome Cup 8Nine to Five 1, czy ESEA MDL, w którym chłopaki zajęli 12. miejsce. Co prawda gwarantuje ono udział w następnej edycji rywalizacji, ale… bez dwóch zdań był apetyt na play-offy, a nie tylko utrzymanie.

Nie ma więc co się dziwić, jeśli faktycznie, tak jak twierdzi polish leaks – Wisła Kraków myśli o roszadzie. Z doniesień wynika, że dotknie ona Dominika „fanatyk” Barkieta, dla którego przygoda ze wspomnianą organizacją była pierwszym poważniejszym epizodem w karierze.

Dywizja Wisły All in! Games Kraków może niedługo wyglądać tak:

  • Poland Wiktor „mynio” Kruk
  • Poland Grzegorz „szpero” Dziamałek
  • Poland Olek „hades” Miskiewicz
  • Poland Grzegorz „jedqr” Jędras
  • Poland Mariusz „loord” Cybulski – trener