Grzegorz „szpero” Dziamałek i Patryk „ponczek” Wites jeszcze w styczniu zagrają na LAN-ie. Duet z Wisły All in! Games Kraków weźmie udział w x-kom Dell 2 vs. 2 Showdown by GG League.

Jakiś czas temu oficjalnie dowiedzieliśmy się o pierwszej inicjatywie GG League w 2021 roku. Organizatorzy zmagań CS:GO zapowiedzieli nietypowe wydarzenie, w którym zawodnicy przystąpią do rywalizacji w systemie 2 vs. 2. Pula nagród rozgrywek, które odbędą się 30-31 stycznia, wyniesie łącznie 50 tysięcy złotych.

GG League ma za sobą już kilka ogłoszeń dotyczących uczestników. Wiemy, że na pewno w potyczce nie zabraknie Damiana „Furlan” Kisłowskiego i Macieja „F1KU” Miklasa, czyli reprezentantów x-kom AGO. Do tego twórcy zawodów zakomunikowali, że na LAN-ie pojawi się Michał „MICHU” Müller, który kilka dni temu zakończył swoją przygodę z głównym składem Envy, gdyż organizacja wycofała się ze sceny FPS-a Valve. Firma nie przekazała jeszcze społeczności informacji o tym, z kim w duecie współpracował będzie Michał, ale przyszła do społeczności z innym wielkim komunikatem. Zaproszenie do x-kom Dell 2 vs. 2 Showdown zaakceptowali Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski i Janusz „Snax” Pogorzelski. Nieco później potwierdzono jeszcze występ Filipa „NEO” Kubskiego i Kamila „reiko” Cegiełko z Honoris.

Cały czas jednak brakowało kogoś z Wisły All in! Games Kraków. Dziś natomiast uległo to zmianie. Marka odpowiedzialna za przeprowadzenie imprezy w strefie gracza x-kom.pl w Warszawie, przedstawiła dwójkę z Białej Gwiazdy, która dołączyła do turnieju. Mowa o Grzegorzu „szpero” Dziamałek i Patryku „ponczek” Wites.