Winstrike zdecydowało się na przebudowę swojego składu. Do zespołu dołączyli Hobbit, KrizzeN oraz Lack1.

Rosyjska organizacja weszła na scenę CS:GO dokładnie 20 czerwca 2018 roku. Wtedy wspomniana marka przejęła ekipę reprezentującą wcześniej Quantum Bellator Fire, lecz koniec końców nie otrzymała od niej oczekiwanych efektów w postaci sukcesów na międzynarodowej arenie.

Winstrike przez ostatni rok przechodziło zatem przez wiele roszad szukając takich graczy, którzy pozwolą wybić się drużynie na wyższy poziom. Nie tak dawno skorzystało nawet z usług weterana – Edwarda, aczkolwiek ten dość szybko po kilku niepowodzeniach wrócił na ławkę rezerwową Natus Vincere.

Tym razem Winstrike Team pozyskując Hobbita, KrizzeNa i Lack1'ego mocno wierzy, że ta trójka idealnie będzie pasowała do reszty formacji. Sam trener ekipy – Johnta w oficjalnym oświadczeniu przekazał słowa, z których można wywnioskować, że jest pozytywnie nastawiony na przyszłość.

„Doświadczeni zawodnicy pomogą młodym graczom szybciej się rozwinąć, podczas gdy ci pobudzą grono. Wierzę w ten skład i wyczekuję pierwszych LAN-ów, jednak jestem świadomy, że czeka nas sporo pracy.”

Warto podkreślić, że aktualnie podopieczni Ivana w szeregach posiadają mistrza PGL Major Kraków 2017Hobbit bez wątpienia jest bardzo zmotywowany, aby po słabym okresie w HR, odzyskać dobrą dyspozycję indywidualną i doprowadzić drużynę z regionu CIS do zajmowania wysokich pozycji na prestiżowych zawodach.

Dywizja CS:GO w Winstrike po roszadach wygląda tak:

  • Russian Federation Aleksey El1an Gusev
  • Ukraine Vladyslav bondik Nechyporchuk
  • Kazakhstan Viktor Lack1 Boldyrev
  • Kazakhstan Abay Hobbit Khasenov
  • Kazakhstan Aidyn KrizzeN Turlybekov
  • Ukraine Ivan Johnta Shevtsov – trener