Izako Boars ogłosiło dziś, z kim przedłużyło kontrakt w dywizji CS:GO. Na pokładzie Dzików dalej oglądać będziemy TOAO, szejna, siuhego i trenera Hypera.

W minionych dniach Izako Boars przychodziło do społeczności z samymi informacjami o rozstaniach z zawodnikami. Organizacja zakończyła współpracę z Piotrem „avis” Świerzyną i Konradem „EXUS” Jeńczeniem. Dziś jednak nie zakomunikowała kolejnego odejścia. Dziki ogłosiły przedłużenie umów z osobami, których nie dotknęły zmiany, czyli szkoleniowcem – Bartoszem „Hyper” Wolnym, Mateuszem „TOAO” Zawistowskim, Kamilem „siuhy” Szkaradkiem i Hubertem „szejn” Światłym.

„Razem lecimy po podbój światowej sceny CS:GO” – napisało iBoars. To plan, który bez dwóch zdań ciężko będzie osiągnąć, ale nie ulega wątpliwości, że właśnie za tym tęsknią kibice z Polski. Za obserwowaniem swoich rodaków w najważniejszych zmaganiach. Miejmy zatem nadzieję, że 2021 rok przyniesie wiele pięknych chwil dla polskiego CS-a.

Izako Boars według ostatnich doniesień Weszło Esport, potwierdzonych również przez źródła naszej redakcji, do nadchodzącego sezonu ma przystąpić z duetem, który w przeszłości reprezentował m.in. Illuminar Gaming. Mowa o Danielu „STOMP” Płomińskim i Michale „mono” Gabszewiczu. Obaj Panowie posiadają spore doświadczenie, a do tego są głodni zwycięstw. Wydaje się więc, że Dziki nie mogły wybrać lepiej, jeśli oczywiście faktycznie wybrały tę dwójkę.