MAD Lions zakomunikowało, że otrzymało zaproszenie do Nordic Masters Spring, czyli turnieju kwalifikacyjnego, z którego można awansować na listę uczestników BLAST Premier Spring Showdown. To właśnie podczas tych zawodów poznamy pełną ekipę Jakuba „kuben” Gurczyńskiego.

Dwa dni temu w programie HLTV Confirmed poznaliśmy nowego głównego szkoleniowca MAD Lions, który będzie odpowiadał za projekt międzynarodowej drużyny. Do wspomnianej organizacji na to stanowisko trafił były coach Envy – Jakub „kuben” Gurczyński, który w przeszłości pełnił tę rolę również w Virtus.pro, z którym udało mu się osiągnąć wiele sukcesów. Poza tym wiemy, że w formacji pozostał Thomas „TMB” Bundsbæk, którego zatrudniono pod koniec stycznia.

Wciąż natomiast zagadką jest czwórka graczy, która dołączy do TMB i kubena. Dziś hiszpańska marka ogłosiła, że niebawem wraca do gry i wszystko stanie się jasne. Otrzymała bowiem zaproszenie do Nordic Masters Spring – BLAST Premier Qualifier, w którym oczywiście wystawi dywizję, nad której utworzeniem pracowała w minionych tygodniach. Wydarzenie wystartuje 26. marca, a na jego liście uczestników obecnie znajduje się jeszcze m.in. ENCE z Pawłem „dycha” Dychą na czele.

Warto podkreślić, że jak sama nazwa wskazuje – podany wyżej turniej będzie eliminacjami do BLAST Premier Spring Showdown, czyli zmagań, w których weźmie udział ścisła czołówka świata. Bez dwóch zdań dla MAD Lions to byłby wymarzony start, gdyby zdobyło slota w BLAŚCIE i mogło od razu sprawdzić się na takim poziomie.