Organizacja x-kom AGO poinformowała jakich zawodników jako pierwszych przyjmie na testy. Nowym składem pojawią się na finałach Polskiej Ligi Esportowej.

Oficjalnie, obserwacje rozpoczęte. Na pierwszy ogień trafiła trójka graczy – Miłosz „mhL” Knasiak, Olek „hades” Miskiewicz oraz Eryk „leman” Kocęba. Wraz z pozostałym duetem, czyli Damianem „furlanem” Kisłowskim oraz Dominikiem „GruBym” Świderskim pojawią się w Warszawie na finałach piątego sezonu Polskiej Ligi Esportowej.

Z pewnością najbardziej doświadczonym graczem z nowej trójki jest Eryk „leman” Kocęba. Przez większość swojej dotychczasowej kariery reprezentował barwy Codewise Unicorns i w koszulce z Jednorożcem pojawił się na kilku turniejach LAN-owych. Jednak z pewnością najbardziej znany jest Olek „hades” Miskiewicz, który na początku bieżącego roku wystąpił wraz z Piotrem „izakiem” Skowyrskim na ASUS ROG Join The Republic. Natomiast Miłosz „mhL” Knasiak ostatnio reprezentował barwy ERROR 404 by Codewise Gaming w ESL Mistrzostwach Polski. Zespół zajął przedostatnie miejsce w fazie grupowej, plasując się jedynie nad Wisłą Płock.

Nowy skład x-kom AGO pojawi się na finałach Polskiej Ligi Esportowej w Warszawie, już w najbliższy weekend. Pierwszym przeciwnikiem Jastrzębi będą podopieczni Piotra Skowyrskiego, czyli gracze Izako Boars. Więcej informacji o turnieju znajdziecie pod tym adresem.