Space Soldiers odbiło się po roztrwonieniu sporej przewagi przeciwko Wololos i tym razem z łatwością pokonało swojego rywala. Wyższość tureckiego zespołu musiało uznać Nemiga.

6

Nemiga rozpoczęło mecz po stronie atakującej i od razu popisało się skuteczną ofensywą w pistoletówce. Na ich nieszczęście, moment później nie poradzili sobie z rywalem grającym force'a. Space Soldiers uniknęło tego błędu, dzięki czemu mogło spokojnie budować przewagę. Turecka formacja radziła sobie zarówno z lepszym wyposażeniem, jak i na fullu. Tryumfatorzy europejskiego Minora zdołali odskoczyć na pięć oczek przed przełamaniem w wykonaniu białoruskiego zespołu. Terroryści odpowiedzieli, jednak wtedy ponownie powtórzył się scenariusz z natychmiastowym resetem. XANTARES z ekipą należycie to wykorzystali i szybko zapewnili sobie zwycięstwo połowy. Na tym nie poprzestali i wydawało się, że zdominują także końcowy okres tej części Overpassa. Nemiga odpowiedziało dopiero w ostatniej rundzie, przez co przegrywało 3:12 przed swoją stroną broniącą.

Druga pistoletówka to udane odbicie bombsite'u w wykonaniu białoruskiej drużyny. To jednak oznaczało fulla Space Soldiers już w trzeciej potyczce połowy. Tureccy zawodnicy spokojnie poradzil sobie po uzyskaniu karabinów i szybko przybliżali się do końcowego zwycięstwa. Kolejne solidne ataki zapewniły im aż dziesięć rund meczowych. Wykorzystali drugą szansę, dzięki czemu wygrali mapę 16:6.