(12:3; 4:10)

Brazil MIBR

1

Dust2

Pierwsza połowa tej mapy była bardzo wyrównana. Windigo po wygraniu pistoletówki poległo dwie potyczki później, przez co już we wczesnym etapie zobaczyliśmy pierwszy remis. Następnie MIBR przeszło do ofensywy i zaliczyło kilka naprawdę udanych ataków, zdobywając aż pięć punktów z rzędu. Wiele wskazywało na to, że to właśnie FalleN i spółka obejmą wysokie prowadzenie przed zmianą stron, lecz nic bardziej mylnego. Bułgarzy ostatkiem sił podjęli jeszcze walkę, zapewniając sobie wynik 8:7.

W drugiej połowie Windigo zaprezentowało swój potencjał. poizon wygrał sytuację dwóch na jednego w pistoletówce, a następnie v1c7oR wyeliminował wszystkich przeciwników w kolejnej rundzie. Te dwie fenomenalne rundy dodały Bułgarom skrzydeł. MIBR przez długi czas nie mogło znaleźć skutecznego sposobu na atak, a Bubble i spółka skutecznie łatali wszystkie dziury w defensywie. Ostatecznie Brazylijczycy nie wygrali ani jednej rundy w drugiej połowie, kończąc Dusta2 wynikiem 16:8.

Drugie spotkanie rozpoczęło się od dobrej dyspozycji Brazylijczyków. Po wygranej pistoletówce udało im się pokonać przeciwników w jeszcze czterech kolejnych potyczkach. Dopiero wtedy Windigo zgarnęło swoje pierwsze dwa punkty, po czym dali się zaskoczyć przez oponentów z gorszym ekwipunkiem. Jednak Bułgarzy odpowiedzieli pięknym za nadobne, ponownie resetując finanse rywali. MIBR znów zdołało uzbroić ładunek wybuchowy, lecz blocker porwał się na fenomenalny ninja defuse. To pozwoliło jego drużynie trochę nadrobić straty i ostatecznie zakończyć pierwszą połowę wynikiem 6:9.

Windigo Gaming wygrało drugą pistoletówkę, lecz zawodnicy MIBR testując zmiany z dzisiejszej nocy postanowiło zagrać force'a z shotgunami, który przełożył się na zwycięstwo. To można uznać za początek końca Bułgarów na tej lokacji. Słaba gra po stronie antyterrorystów nie dała im zbyt dużego marginesu błędu na drugą połowę, a wpadki takie jak ta po wygranej pistoletówce uniemożliwiają wygrywanie spotkań. Mapa Train zakończyła się takim samym wynikiem jak poprzednia, tylko dla odmiennych obozów.

Overpass

Pierwsza połowa zaczęła się od bardzo zaciętej wymiany punktów. Bułgarzy wygrali pistoletówkę, znów polegli w kolejnej potyczce, lecz tym razem odpowiedzieli w czwartej rundzie ustawiając defensywę niemalże nie do sforsowania. Zawodnicy MIBR przez kolejne jedenaście potyczek wyłącznie raz zdołali wyeliminować wszystkich oponentów, jednak trzeba przyznać, że większość z rund była dość wyrównana. Windigo miało szczególne problemy z rushującymi przeciwnikami, lecz zawsze jakimś sposobem uchodzili z życiem. Pierwsza połowa zakończyła się nieudaną sytuacją jeden na jednego coldzery, którego przechytrzył Bubble.

Druga połowa rozpoczęła się od wygranej pistoletówki przez Windigo Gaming, co umożliwiło im zdobycie czternastego punktu. Następnie zaliczyli cztery wpadki, po czym stanęli przed szansą wygrania całej serii. Bubble i spółka popadali w coraz większe tarapaty, gdyż nie potrafili domknąć spotkania. Brazylijczycy stopniowo odrabiali straty, aż z przewagi ich rywali niewiele zostało. Bułgarzy obudzili się w ostatnim momencie kończąc spotkanie wynikiem 16:13.