Virtus.pro nie dało żadnych złudzeń ekipie pro100 i pokonali ich miażdżącym wynikiem 16:4. Polacy dzięki temu wychodzą z grupy, a Ukraińcy jeszcze dziś zmierzą się w spotkaniu decydującym z Teamem Kinguin.

Ukraine pro100

5

Faza grupowa
WePlay! Lock and Load
Mecz wygranych grupy B

Mirage
(3:12; 1:4)

 Poland Virtus.pro

16

Mirage

W pierwszej pistoletówce z lepszej strony pokazało się Virtus.pro. Ukraińcy chcąc bardzo szybko odpowieć zakupili ekwipunek już w następnej rundzie, ale terroryści zagrali bardzo taktycznie, dzięki czemu bez większych problemów poradzili sobie z oponentami. Polacy kontynuowali swoją dobrą grę i trzymali w garści pro100. Pierwszy punkt dla ekipy kenzora wpadł w siódmej potyczce, ale od razu po tym zostali oni zresetowani ekonomicznie i zawodnicy znad Wisły znowu odzyskali inicjatywę. Do końca pierwszej połowy Snax i spółka bez większego problemu niszczyła obronę swojego przeciwnika i dzięki temu wygrali oni wynikiem 13:2.

Po zmianie stron Virtus.pro znowu zwyciężyło w pistoletówce, ale tym razem zakupienie broni przez formacje pro100 ich zaskoczyło i to ich wschodni sąsiedzi zdobyli swój czwarty punkt. Polacy mimo tego się nie zlękli i również zakupili pełny ekwipunek. Okazało się, że to była bardzo dobra decyzja i przez to do końca spotkania nasi rodacy nie pozostawili żadnych złudzeń oponentom, wygrywając wynikiem 16:4.