Team Kinguin zawiodło podczas swojego debiutu w nowym składzie. Polacy nie poradzili sobie z uczestnikami Minora CIS – ukraińską formacją pro100.

Ukraine pro100

16

Faza grupowa
WePlay! Lock and Load
Mecz otwarcia grupy B

Cache
(12:3; 4:0)

 Poland Kinguin

3

Cache

pro100 wygrało pierwszą pistoletówkę. Pingiwny zdecydowały się na ryzykowną zagrywkę kupując jeden karabin i przekazując go w ręce nowego zawodnika – Dychy. Niestety nie udało im się zaskoczyć oponentów, lecz odpowiedzieli już w kolejnej rundzie, podczas pierwszego fulla. Nieudany następny atak zmusił Polaków do grania z gorszym ekwipunkiem, co przełożyło się na coraz większe kłopoty Wojtasa i spółki. Kłopoty Kinguin po stronie terrorystów przełożyły się na wynik 8:1 na korzyść Ukraińców. Pingwiny jeszcze raz zaprezentowali nam jeden z najgorszych scenariuszy – po wygranej rundzie, polegli w kolejnej potyczce i ich finanse nie pozwoliły na grę z pełnym ekwipunkiem. Team Kinguin całkowicie nie poradził sobie w pierwszej połowie. Zwyciężając ostatni atak zapewnili sobie wynik 12:3 przed zmian stron.

TaZ i mouz nie poradzili sobie w sytuacji dwóch na jednego. Co prawda wyeliminowali ostatniego wroga, lecz zrobili to zbyt późno i ułamki sekund zadecydowały o tym, że druga pistoletówka wpadła na konto pro100. To okazało się być gwoździem do trumny polskiego składu w tym pojedynku.