Czas rozpocząć fazę pucharową w ramach WePlay! Lock and Load. W ćwierćfinałach zobaczymy między innymi starcie z udziałem Virtus.pro.

Rozgrywki grupowe podczas internetowego turnieju WePlay! Lock and Load mamy już za sobą. Z grupy A do fazy pucharowej przeszło Spirit, które nie odniosło żadnej porażki oraz FURIA, która musiała się trochę bardziej pomęczyć, żeby awansować do dalszego etapu. Jeśli chodzi o grupę B, to w niej bezbłędnie poradziło sobie Virtus.pro, a poza Polakami cieszyć się mogło pro100.

Dziś rozegrane zostaną wszystkie ćwierćfinały. Niżej prezentujemy harmonogram.

  • 11:00 – Poland Virtus.pro vs. Denmark OpTic
  • 13:30 – Germany BIG vs. Russian Federation Spirit
  • 17:00 – Ukraine HellRaisers vs. Brazil FURIA
  • 20:00 – France Vitality vs. Ukraine pro100

Jak widać w play-offach poza drużynami, które występowały od początku zawodów mamy również te, które zostały wyżej rozstawione przez organizatorów. Mowa o BIGHRVitality oraz OpTic, które będzie rywalem Virtusów. Snax i spółka wczoraj pokazali siłę w starciu z pro100 deklasując Ukraińców wynikiem 16:4, aczkolwiek na papierze Duńczycy, których przyjdzie im podjąć w ćwierćfinale są zdecydowanie mocniejsi, dlatego na pewno nie będzie łatwo. Szykuje się ciekawe widowisko, które rozegrane zostanie w formacie BO3, tak jak reszta meczów.

Przypominamy, że pula nagród WePlay! Lock and Load wynosi łącznie $50 000. Zwycięzca całych zmagań zgarnie połowę tej kwoty.