Reprezentanci Aristocracy nie mogą mówić o udanych występach w rozgrywkach WePlay! Forge of Masters. Po dwóch meczach odpadają z rozgrywek.

Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka okazali się najsłabszą drużyną w swojej grupie, przez co jako jedyny zespół odpadli z rozgrywek już w fazie grupowej. Arcy nie poradziło sobie z Tricked, a następnie polegli w walce ze Sprout.

Polacy mieli okazje zrewanżować się Niemcom za porażkę, którą ponieśli w Gdyni podczas Games Clash Masters. Wczoraj ekipa Denisa „denisa” Howella rozprawiła się z naszymi rodakami w meczu best-of-three, który mimo wszystkich trzech map, był dość jednostronny. O porażce Aristocracy zadecydowała bardzo słaba gra po stronie antyterrorystów na mapie Nuke, gdzie mimo siedmiu udanych ataków w pierwszej połowie, nie potrafili zatrzymać rywali po zmianie stron.

W rozgrywkach pozostały jeszcze dwie polskie drużyny – Virtus.pro oraz Illuminar, które znajdują się grupie C. Pierwsze mecze tych formacji wystartują już 11 października, lecz dziś będziemy mogli obejrzeć następujące mecze:

  • 13:00 – Belarus Nemiga vs Russian Federation DreamEaters
  • 16:00 – Germany Sprout vs European Union ex-Epsilon
  • 19:00 – Russian Federation Winstrike vs Ukraine Natus Vincere Junior

Mecze można oglądać na kanale ESPORT NOW na platformie twitch.tv. Polska transmisja realizowana jest przez agencję gamingową Fantasyexpo.