W ubiegłym roku popularna marka krzeseł dla graczy postanowiła wejść w świat Counter Strike'a. W tym celu stworzyła organizację Warriors Team, która zdołała osiągnąć parę sukcesów na naszym rodzinnym podwórku.

Męska formacja zajęła 3/4. miejsce podczas piątego sezonu Polska Liga Esportowa w dywizji Mistrzowskiej. To właśnie głównie za sprawą tego wydarzenia zyskali większą rozpoznawalność oraz nowe rzesze fanów. Osoby odwiedzające ubiegłoroczne PGA mogły na żywo obserwować ich zmagania, w turnieju Light Cup, który ostatecznie wygrali.

Swoje osiągnięcia ma również żeńska formacja, która wygrała, chociażby PACTit Challenge Ladies 5 inkasując zarazem 3,500 złotych. Dziewczyny rozegrały również pierwsze w historii ESL Mistrzostwa Kobiet, gdzie odpadły w półfinale przegrywając na Arcane Wave (późniejsze zwyciężczynie). Martyna „LettyS” Owsik poinformowała w swoim wpisie na Facebooku, że zespół będzie dalej ze sobą grać, a więcej informacji dostaniemy już jutro.

Chłopaki i dziewczyny, chcielibyśmy z całego serca podziękować Wam za każdy mecz, każdy turniej, każdy trening i każde spotkanie. Jesteście Wojownikami z krwi i kości, a przede wszystkim naszymi przyjaciółmi. Mamy nadzieję, że nasze drogi skrzyżują się wiele razy, praca z Wami to była przyjemność! – Warriors Team.