Wisła All in! Games Kraków w swoim debiucie na LAN-ie uległa KGG. Zawodnicy grający wcześniej pod nazwą Adwokacik mają więc nóż na gardle.

Poland Klan Gadanych Głupot

16

Faza grupowa
WarmUP PGA

Train
(8:7; 8:7)

Poland Wisła All in! Games Kraków

14

Train

Choć Wisła All in! Games Kraków bez wątpienia była faworytem w tym spotkaniu, to jednak Klan Gadanych Głupot od początku pokazywał, że się jej nie boi. Grono ponczka używało całkiem prostych taktyk, jak na mix przystało, ale o dziwo często wystarczały one, aby zdobyć punkt. Ostatecznie przed drugą odsłoną przeciwnicy Wisły wypracowali sobie solidny rezultat – 8:7.

Po krótkiej przerwie wróciliśmy na serwer, a tam… perfekcyjnie radzący sobie w CT KGG. Zespół szpero przez długi okres musiał szukać sposobu, żeby przełamać mur, jaki stawiali na BS-ach rywale, aczkolwiek koniec końców udało mu się naprowadzić swoją drużynę na odpowiednią drogę. Punkt za punktem wpadał na konto morelza i spółki, natomiast gdy nadszedł najważniejszy moment, czegoś zabrakło i zmagania zakończyły się ich porażką – 14:16.

Transmisję z wydarzenia WarmUP PGA w języku polskim możecie oglądać na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego. Za jej realizację odpowiedzialna jest agencja gamingowa Fantasyexpo.