Drugi półfinał WarmUP PGA skończył się strasznie szybko. GruBy i spółka przejechali się po KGG i dołączyli do Wisły All in1! Games Kraków w finale.

Poland x-kom AGO

2

Faza pucharowa
WarmUP PGA

Nuke
(12:3; 4:5)

Train
(11:4; 5:1)

Poland Klan Gadanych Głupot

0

Nuke

Pierwsza mapa została wybrana przez Jastrzębie. Rywalizację na niej rozpoczęły po trudniejszej stronie – terrorystów, ale kompletnie nie przeszkodziło im to w zdominowaniu rywala. Z ogromną łatwością x-kom AGO zdobywał punkt za punktem, aż ostatecznie doprowadził do ogromnego prowadzenia 12:3, którego raczej nie było szans wypuścić z rąk.

W następnej odsłonie po prostu czekaliśmy, aż podopieczni miniroxa dopną swego. Chwilę im to zajęło, ponieważ Klan Gadanych Głupot próbował jeszcze odbić się od dna. Koniec końców mecz skończył się zwycięstwem Furlana i spółki – 16:8.

Train

KGG musiał szybko wyrzucić z głowy poprzednie zmagania i skupić się na następnych, ale… chyba tego nie zrobił. Po triumfie w pistoletówce oraz dwóch następnych rundach kompletnie zgasł. Reprezentanci firmy Jakuba Szumielewicza radzili sobie z nim bez żadnych problemów. Część spotkania numer jeden zakończyła się rezultatem 11:4.

Tak samo jak na Nuke'u – po krótkiej przerwie wróciliśmy na moment do pojedynku, który x-kom AGO wygrało 16:5, awansując tym samym do Wielkiego Finału WarmUP PGA.

Transmisję z wydarzenia WarmUP PGA w języku polskim możecie oglądać na kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego. Za jej realizację odpowiedzialna jest agencja gamingowa Fantasyexpo.