Projekt GGTech Entertainment wkracza do Polski pod nazwą University Esports. Przed nami akademickie zmagania w CS:GO i League of Legends!

AZS Edu Esports, czyli ogólnopolskie mistrzostwa studentów zmieniają nazwę na University Esports. Jest to wynik pojawienia się w naszym kraju projektu GGTech Entertainment, który od pewnego czasu działa w Europie oraz Ameryce Łacińskiej pozwalając studentom na esportową rywalizację.

W Polsce na serwerach spotkają się gracze dwóch najważniejszych tytułów – CS:GO i League of Legends. W splicie letnim, który rozpocznie się 2. marca i potrwa do 16. maja będziemy obserwować łącznie osiem najlepszych ekip.

Warto podkreślić, że w przypadku Lola – format zawodów University Esports – Masters przeszedł przez lekkie zmiany. Dzięki temu dwie najmocniejsze polskie formacje z jesiennej odsłony potyczek przejdą do dalszego etapu, w którym przyjdzie im pojedynkować się z czołowymi reprezentacjami innych krajów biorących udział w inicjatywie. Poza tym w rozgrywkach znalazła się jeszcze nowość w postaci Last Chance Qualifier – turnieju ostatniej szansy.

Wszystkie szczegóły o University Esports znajdziecie pod tym adresem, a jeśli interesuje Was UE – Masters, to zerknijcie tutaj.