Virtus.pro dziś oficjalnie poinformowało o zakontraktowaniu Arka „Vegi” Nawojskiego. W swoim debiucie jako oficjalny zawodnik pokazał się z dobrej strony, wraz z resztą pokonując LDLC.

Nuke

Virtus.pro przegrało pierwszą pistoletówkę, lecz chwilę później odpowiedzieli podczas pierwszego fulla. Polacy bez problemu wygrali trzy rundy z rzędu, ale Francuzi nie pozwolili im się bardziej rozpędzić, wyrównując wynik na 3:3. Niedźwiedzie nie oddały prowadzenia przeciwnikom, wykonując udany atak, a przede wszystkim skuteczne utrzymanie podłożonej bomby na dolnej strefie detonacji. Następny punkt również wpadł na konto Snaxa i spółki, jednak straty jakie ponosili Polacy zmusiły ich do zagrania eco po jednej porażce. Dzięki temu LDLC ponownie doprowadziło do remisu, ale znów nie zdołało objąć prowadzenia. LDLC do końca pierwszej połowy zgarniało pojedyncze punkty, aż ostatecznie przed zmianą stron zobaczyliśmy wynik 9:6 z korzyścią dla naszych.

Druga połowa rozpoczęła się dla Polaków dość wyboiście. Przegrali pistoletówkę oraz aż trzy kolejne potyczki. LDLC zdobyło jednopunktowe prowadzenie, chwilę później je utracili ale tylko po to, by znów doprowadzić do 10:11 i… ponownie przegrać. Taki obrót spraw spowodował, że Francuzi popadli w kłopoty finansowe, a Virtusi mogli umocnić swoją pozycję. Chwilę później Polacy przypieczętowali swoje zwycięstwo wynikiem 16:13.