Francuskie Vitality otrzymało zaproszenie na DreamHack Masters Malmö 2019. ZywOo i spółka będą jedną z szesnastu formacji biorących udział w tych rozgrywkach.

Jak wiadomo nie od dziś – DreamHack Masters, to zawody cieszące się sporym prestiżem. Zazwyczaj na tej rangi LAN-y organizatorzy zapraszają same czołowe zespoły, a reszta slotów na liście uczestników zostaje wypełniona drużynami z kwalifikacji, które bardzo ciężko przejść. Najbliższe zawody z tej serii odbędą się 1-6 października w szwedzkim mieście Malmö. To właśnie tam formacje stoczą bój o nagrody z puli wynoszącej $250 000.

Team Vitality, który może cieszyć się z zaproszenia na wspomnianego wyżej LAN-a jest ostatnio w niesamowitej formie. Potwierdza to chociażby ich aktualna pozycja w rankingu HLTV. Są drugim najlepszym składem na świecie. Wyprzedza ich jedynie dominujące obecnie Liquid. W tym roku Francuzi zdobyli już trzy trofea – za zwycięstwo cs_summit 4, Charleroi Esports ECS S7 Finals. Dodatkowo awansowali do ESL Pro League, czyli jednej z najmocniejszych lig na scenie.

Na ten moment wiemy, że podczas DH Masters Malmö 2019 zobaczymy następujące ekipy w akcji:

  • Denmark Astralis
  • Denmark OpTic
  • United States Team Liquid
  • Sweden fnatic
  • France Vitality