Vitality nie tak dawno dostało się na Majora, a teraz może cieszyć się z kolejnego sukcesu. Francuzi zwyciężyli WePlay! Lock and Load.

WePlay! Lock and Load, to pierwszy sezon nowych internetowych rozgrywek, które dziś dobiegły końca. Najlepszą ekipą z dwunastu drużyn biorących udział w zawodach okazało się być Vitality. Francuzi nie zawiedli i będąc jednym z faworytów udowodnili swoją siłę zgarniając przy tym $25 000.

Droga do triumfu w tym wypadku nie zaczęła się od fazy grupowej. Francuski skład został zaproszony przez organizatorów od razu do play-offów. W nich na drodze NBK-a i spółki stanęło pro100OpTic, a na końcu w Wielkim Finale HellRaisers. Każdego rywala Vitality pokonało wynikiem 2:0, co jest dość sporym wyczynem.

Przypominamy, że w WePlay! Lock and Load brały udział dwie polskie formacje. Jedną z nich był Team Kinguin, który niestety się nie popisał i nawet nie wyszedł z grupy. Lepiej poradziło sobie Virtus.pro, które przygodę z turniejem skończyło dopiero w ćwierćfinale przegrywając z OpTic.